top of page

Posiadamy w swojej ofercie 10 domków noclegowych odpowiednio cztero i pięcio osobowe z węzłem sanitarnym, dodatkowo dysponujemy polem campingo-namiotowym z przyłączem elektrycznym. Łaźnie i toalety stanowi wspólny budynek znajdujący się w pobliżu. Umożliwiamy wypożyczenie sprzętu wodnego w tym łodzi wiosłowych i kajaków. Na terenie ośrodka dysponujemy również boiskiem do siatkówki dla osób lubiących ruch oraz miejscem ogniskowym przy którym można spędzić miłe i ciepłe wieczory.

 

Nasz regulamin zabrania na ośrodku głośnych imprez dlatego też ofertę naszą kierujemy głównie dla osób lubiących ciszę i spokój. Osoby szukające miejsc odpoczynku z dala od hałasu codziennego życia na pewno wyjadą od nas zadowolone i wypoczęte.

 

o NAS

IMG_6387
P1050842
P1050922
Las Trawa
Gravel Road into the Forest
Wiosna Las
Kemping nad jeziorem
Surfing i nauka plywania

Jezioro Nieslysz kojarzy się z jednym z ładniejszych i czystszych jezior Pojezierza Lubuskiego. My zapraszamy Was na wyprawę nad północno-wschodnią część jeziora, w okolice wsi Krzeczkowo.

Zapewniamy idealne warunki do nauki pływania na desce surfingowej.

 

Długie, płytkie zejście do wody z plaży przy naszym osrodku i dobre wiatry pozwalają na szybkie, a co najważniejsze, bezpieczne opanowanie sztuki utrzymania się na desce z żaglem.

 

Dno jest piaszczyste, prawie morskie warunki, więc pływanie wpław też sprawia dużą przyjemność, a w wodzie mnóstwo miejsca i można sobie poszaleć bez konieczności wypływania na głębię.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

"Polecam bylem tam 5 osobową rodziną i dwoma zaprzyjaźnionymi rodzinami. Piękne miejsce, pieknie położone. Idealne dla rodzin z malymi dziecmi."

“Właśnie wróciliśmy od Pani Tereski i Pana Stasia. Cudowne to miejsce.Widok na piekne, czyste jezioro od razu wprowadza w wyśmienity nastrój. No i gospodarze wspaniali ludzie. Pomocni, pogodni i nie narzucający się. Jeżeli tylko nas przyjmiecie z radością do Was wrócimy :) Pozdrawiamy z Wroclawia i dziękujemy.”

“Właśnie wróciliśmy z domków:) i już planujemy następna wizytę w przyszłym roku! !!Piekna plaża właściwie zaraz przy ośrodku. Najlepsze miejsce na rodzinne wakacje”

-Ania-

bottom of page