top of page

Posiadamy w swojej ofercie 10 domków noclegowych odpowiednio cztero i pięcio osobowe z węzłem sanitarnym, dodatkowo dysponujemy polem campingo-namiotowym z przyłączem elektrycznym. Łaźnie i toalety stanowi wspólny budynek znajdujący się w pobliżu. Umożliwiamy wypożyczenie sprzętu wodnego w tym łodzi wiosłowych i kajaków. Na terenie ośrodka dysponujemy również boiskiem do siatkówki dla osób lubiących ruch oraz miejscem ogniskowym przy którym można spędzić miłe i ciepłe wieczory.

 

Nasz regulamin zabrania na ośrodku głośnych imprez dlatego też ofertę naszą kierujemy głównie dla osób lubiących ciszę i spokój. Osoby szukające miejsc odpoczynku z dala od hałasu codziennego życia na pewno wyjadą od nas zadowolone i wypoczęte.

o NAS

IMG_6387
P1050842
P1050922
Las Trawa
Gravel Road into the Forest
Wiosna Las
Kemping nad jeziorem
Surfing i nauka plywania

Jezioro Nieslysz kojarzy się z jednym z ładniejszych i czystszych jezior Pojezierza Lubuskiego. My zapraszamy Was na wyprawę nad północno-wschodnią część jeziora, w okolice wsi Krzeczkowo.

Zapewniamy idealne warunki do nauki pływania na desce surfingowej.

 

Długie, płytkie zejście do wody z plaży przy naszym osrodku i dobre wiatry pozwalają na szybkie, a co najważniejsze, bezpieczne opanowanie sztuki utrzymania się na desce z żaglem.

 

Dno jest piaszczyste, prawie morskie warunki, więc pływanie wpław też sprawia dużą przyjemność, a w wodzie mnóstwo miejsca i można sobie poszaleć bez konieczności wypływania na głębię.

"Polecam bylem tam 5 osobową rodziną i dwoma zaprzyjaźnionymi rodzinami. Piękne miejsce, pieknie położone. Idealne dla rodzin z malymi dziecmi."

“Właśnie wróciliśmy od Pani Tereski i Pana Stasia. Cudowne to miejsce.Widok na piekne, czyste jezioro od razu wprowadza w wyśmienity nastrój. No i gospodarze wspaniali ludzie. Pomocni, pogodni i nie narzucający się. Jeżeli tylko nas przyjmiecie z radością do Was wrócimy :) Pozdrawiamy z Wroclawia i dziękujemy.”

“Właśnie wróciliśmy z domków:) i już planujemy następna wizytę w przyszłym roku! !!Piekna plaża właściwie zaraz przy ośrodku. Najlepsze miejsce na rodzinne wakacje”

-Ania-

bottom of page